Ogłoszenie o zmianie Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” polegającej na wprowadzeniu części 4) Programu dla Beneficjentów, dotkniętych skutkami powodzi, która wystąpiła we wrześniu 2024 r. na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego i śląskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ >

 

INFORMACJA O WSTRZYMANIU NABORU WNIOSKÓW W RAMACH PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CZYSTE POWIETRZE

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach informuje o wstrzymaniu w dniu 28 listopada 2024 r. o godz. 14.15 naboru wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Wszystkie wnioski, które zgodnie z regulaminem naboru wniosków wpłyną do WFOŚiGW, w tym przez gminy, operatorów lub w ścieżce bankowej, przed czasem wstrzymania naboru, zostaną rozpatrzone.

Informacja o wznowieniu przyjmowania wniosków zostanie opublikowana na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Katowicach w odrębnym komunikacie.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza kolejną edycję Konkursu pn.: "Cykliczne upowszechnianie przez media zasady zrównoważonego rozwoju i informacji dotyczących źródeł i systemów finansowania ochrony środowiska w 2025 roku".

Do konkursu mogą przystąpić:

  • wydawcy czasopism,
  • nadawcy programów telewizyjnych lub audycji radiowych,
  • wydawcy portali (serwisów) internetowych.

Konkurs rozstrzygany będzie w kategoriach:

  • prasa,
  • radio,
  • telewizja
  • internet.

Kompletne wnioski wraz z załącznikami należy składać w terminie od 1.08.2024 r. do 31.08.2024 r. w siedzibie WFOŚiGW w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 19.

Bliższe informacje można uzyskać pod tel. 32 60 32 387, 32 60 32 374, 32 60 32 375, 32 60 32 379, 32 72 71 443.

  • Wzory wniosków, Regulamin Konkursu oraz Kryteria oceny wniosków – do pobrania
  • Dokumenty dotyczące pomocy publicznej – do pobrania
 

Ze względu na wdrożone w WFOŚiGW w Katowicach elektroniczne zarządzanie dokumentacją zachęcamy by składane dokumenty w formie papierowej nie były oprawione w sposób trwały.

Dokumentów nie należy: zszywać, bindować, wkładać do teczek ani segregatorów, za wyjątkiem nośników elektronicznych. Takie przygotowanie dokumentów ułatwia proces ich digitalizacji (przetwarzania).